Marka Tescil Takibi


Karar Patent, Marka tescili, Patent tescili ve belgelendirme konusunda uzman kadrosu ile birlikte 10 yılı aşkın bir süredir kalite, güven, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 1000’den fazla kurumsal veya bireysel işletmelere hizmet vermektedir.


Verdiği hizmetler konusunda işinin uzmanı olan firmamız vermiş olduğu tüm hizmetlerde takip işlemi gerçekleştirerek hizmet verilen firma veya kişinin herhangi bir sebepten ötürü mağduriyet yaşamasını da engellemektedir.


Hizmetlerimiz arasında mevcut olan marka tescil sonrası takip hizmeti de bunlardan sadece biridir.


Marka tescil sahibi olan kurumsal veya bireysel işletmeler için markalarını takip etmek, her ay yayınlanan marka bültenlerinde takibini yaparak kendi markalarına yakın veya aynı derecede olanları tespit etmesi ve itiraz etmesi gerçekten sorumluluk gerektiren ve yapabilmeleri gerçekten zor olan bir işlemdir.


Birebir aynı veya ayırt edilebilmesi zor derece olan benzer markaların tespiti gerçekleştirmek ve bu markalar için itiraz işlemi yapmak gerçekten profesyonellik gerektiren bir iş dalıdır.


Bu sebepten ötürü marka sahibi bireysel veya kurumsal işletmelerin mevcut markaları üzerinde sahip oldukları hakların devam ettirebilmesi için firmamız bu konuda marka sahiplerine hizmet sağlayabilmektedirler.


Marka tescil hizmetini bizimle yapmış olan firmaları için (1) yıl boyunca herhangi bir ücret almaksızın markalarının takibi gerçekleştirilerek marka sahiplerine bilgi verilmektedir. Mevcut markanızın takibinin doğru bir şekilde ekip kontrolünde yapılmasını istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçebilir, markanızın profesyonel ellerde takip edilmesini sağlayabilirsiniz.